Dział prawny
10.11.2015

Business Times, Stała pomoc prawna, na którą możesz sobie pozwolić


Stała pomoc prawna online, możliwa do dopasowania do firmy każdej wielkości

Stała pomoc prawna Dział Prawny
Category: Publikacje
Posted by: Dzial Prawny

W Business Times o stałej pomocy prawnej, na którą może sobie pozwolić każda firma


W artykule opisano, iż przedsiębiorstwa rzadko zatrudniają prawników na stałe (w szczególności małe firmy). Poruszono tekże problem zawiłego języka prawniczego, który powoduje, że konstruowane przez prawników dokumenty nie zawsze są zrozumiałe dla osób, które prawnikami nie są.

Tymczasem obsługa prawna online w ramach serwisu Dział Prawny, świadczona jest w sposób zrozumiały i intuicyjny dla przedsiębiorców. Jest to informatyczny system pomocy prawnej, z którego korzystać mogą nie tylko przedsiębiorcy, ale również sami prawnicy. Usprawnia to pracę prawników, świadczących pomoc prawną dla całej organizacji, a dla firm bez prawników wprowadza podstawowe ramy formalne ułatwiające obieg dokumentacji.

Czym jest więc Dział Prawny? To pomoc prawna w przystępnej formie, elektroniczny obieg dokumentów, baza wiedzy prawnej, obejmująca m.in.: wzory dokumentów, wzory umów, szablony, formularze KRS, aplikacja na urządzenia mobilne, gwarantująca dostęp do dokumentów "od ręki" i wiele innych przydatnych w każdej firmie rozwiązań.

Przetestuj pomoc prawną online w serwisie Dział Prawny za darmo, tutaj:


Dział Prawny

 

Dział Prawny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności

DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego