Dział prawny
16.11.2015

Dziennik Wschodni, Przystępna baza wiedzy prawnej dla przedsiębiorców


Przystępna baza wiedzy prawnej dla przedsiębiorców

Dziennik Wschodni stała pomoc prawna Dział Prawny
Category: Ogólne
Posted by: Dzial Prawny

W Dzienniku Wschodnim przeczytać można o stworzonej przez nas przystępnej Bazie Wiedzy prawnej dla przedsiębiorców. W artykule poruszono kwestię dopuszczalności pewnego rodzaju automatyzmu w zakresie stałej obsługi prawnej.

Autor artykułu w ślad za badaniami przeprowadzonymi przez dirmę PBS, zwraca uwagę, że małe firmy rzadko korzystają z obsługi prawnej pomocy prawnej. Z badań wynika między innymi, że aż 60 proc. firm nie współpracuje również z żadną zewnętrzną kancelarią prawną. Badani zapytani o przyczyny swych decyzji wskazują przede wszystkim aspekty finansowe. Tymczasem z tych samych badań wynika, że to właśnie brak stałej, przemyślanej obsługi prawnej prowadzić może do groźnych konsekwencji finansowych.

W artykule opisano proponowane przez nas rozwiązanie, adresowane zarówno dla przedsiębiorców, którzy nie zatrudniają prawnika na etacie, jak i do takich, którzy zatrudniając prawnika chcą udoskonalić proces obsługi całej organizacji. 

Obsługa prawna "szyta na miarę" firmy, proste dokumenty do codziennego użytku, szablony, formularze, elektroniczny obieg dokuemntów, zarządzanie projektami - wszystko to znaleźć można w serwisie pomocy prawnej online - Dział Prawny.pl

 Umowa o zakazie konkurencji Dział Prawny

Do ciekawostek należą szablony, które są przydatne pracownikom firmy również poza pracą. W serwisie znaleźć można katalog, zawierający szereg tego rodzaju dokumentów, tj. katalog Prawa konsumenta.

W artykule opisano także abonamenty, możliwe do dopasowania do firmy każdej wielkości. Zapraszamy.

Przetestuj serwis obsługi prawnej online Twojej firmy za darmo tutaj:


Prawa konsumenta Dział Prawny

Dział Prawny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności

DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego